/ Projekty /

Od lipcu 2019 roku na terenie SMALL PARK dla naszych klientów działa LODOMANIA, zapraszamy na pyszne lody i nie tylko.

Ponadto kolejny najemca FIBERLINK zaufał nam podpisując umowę oraz otwierając swój profesjonalny punkt obsługi. ZAPRASZAMY.
 
W lipcu 2018 roku sala zabaw FIKU MIKU została otwarta dla "małych" Klientów na 1 piętrze w budynku starego BROWARU, zapraszamy serdecznie. Sala zabaw kusi licznymi atrakcjami, istnieje możliwość zorganizowania urodzin dla dziecka, w lokalu można napić się pysznej kawy oraz zjeść doskonały deser.

W dniu 21 grudnia 2017 r drogeria ROSSMANN dołączyła do grona Naszych Najemców.  Klienci licznie dopisali w dniu otwarcia sklepu. W tym dniu w sklepie były liczne promocje dla wszystkich Klientów dokonujących zakupów.

W sierpniu 2017 roku kantor MONEO, LOMBARD, LODZIARNIA oraz APTEKA HYGIEIA dołączyli do grona Naszych Najemców.

Uroczyste otwarcie dla Naszych Klientów nastąpiło w dniu 8 czerwca 2017 r, w dniu otwarcia na Klientów czekały liczne atrakcje, a pierwsi Klienci zrobili zakupy już o 7.00. Park Handlowy S-MALL w Skawinie zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy ul. Adama Mickiewicza 19E, która jest jedna z głównych ulic handlowych Skawiny. W ramach inwestycji powstał sklep Intermarche, PEPCO, MEDIA EXPERT, CCC, MARTES SPORT. Obok znajduje się dworzec kolejowy, który obsługuje okolicznych pasażerów. Park Handlowy to jedyne takie miejsce w Skawinie.

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!

www.s-mall.pl